מיסוי מקרקעין

מומחי הנדל”ן והמיסוי של משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’

משרד רו”ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מציע שירותים מקיפים ומקצועיים ללא פשרות בתחום של מיסוי מקרקעין, בישראל ובחו”ל. המשרד מעסיק רואי חשבון, יועצי מס, עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים בעלי ידע וניסיון עשירים במכלול ההיבטים של מיסוי נדל”ן ומקרקעין. המשרד מחויב לשרת את כל שוק הנדל”ן בכל שלבי מחזור החיים של נכסי מקרקעין ונדל”ן – יזמים, קבלנים, משקיעים, בעלי קרקעות, חברות ויחידים. 

מחלקת מיסוי המקרקעין של משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מורכב מצוות מקצועי ומנוסה בכל סוגי מיסוי המקרקעין בישראל, מע”מ, מס חברות, מס הכנסה ליחידים משקיעי נדל”ן ונושאי מיסוי וחשבונאות נוספים בהקשר לתחום הנדל”ן והמקרקעין.שירותי המשרד במיסוי מקרקעין 

  • תכנון מס אפקטיבי וחכם בעסקאות נדל”ן – בשוק הישראלי והבינלאומי. ליחידים וגופים עסקיים.
  • הפחתת חבות המס על מקרקעין ונדל”ן וסיוע ישיר בהשגת פטורים במיסי מקרקעין שונים.
  • ייעוץ, ליווי וסיוע בהקשר של מס שבח מקרקעין, מס רכישה, היטלי השבחה, מיסי מכירה.
  • ליווי עסקאות נדל”ן מבחינת מיסוי נדל”ן, תכנון מס וליווי חשבונאי-פיננסי.
  • השגת אישורים שונים מרשות המיסים.
  • סיוע ישיר בהשגת חיסכון במיסי ארנונה על נכסי נדל”ן מכל הסוגים.
  • סיוע וליווי של תהליכי הכנה והגשה של הצהרות מיסוי מקרקעין לרשויות המס והרגולציה.

 התחום של מיסוי מקרקעין ונדל”ן הינו מורכב וכולל המון היבטים, כאשר מבחינת סכומים המס יכול להיות גבוה מאוד ולהשפיע מהותית על המבנה הפיננסי של פרויקטים ועסקאות נדל”ן, כולל כמובן השפעה ישירה על רווחים, יכולות מימון, אפשרויות פיתוח ומימוש וכיוצא באלו. הצוות המסור והמקצועי של משרד רו”ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מלווה אתכם בכל הנדרש ומספק שירותי ייעוץ וליווי מותאמים אישים ומכווני תוצאות בכל הנוגע למיסוי מקרקעין ויתר היבטי המיסוי הרלוונטיים עבורכם.  

משקיעי או יזמי נדל”ן ורוצים להתנהל בצורה אופטימאלית מבחינת מיסוי מקרקעין? רוצים להפחית את חבות מיסוי הנדל”ן שלכם בצורה חוקית ואפקטיבית? פנו היום למשרד רואה חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ לקביעת פגישת ייעוץ. 

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן