מיסוי בינלאומי – משרד רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות'

כיום אנו שומעים יותר ויותר על היבטים של מיסוי בינלאומי, בעיקר בהקשר של תאגידי טכנולוגיה ענקיים ובעלי פעילות חובקת עולם. אך בפועל המיסוי הבינלאומי הוא נושא שעסקים וגופים רבים מאוד בישראל מושפעים ממנו, נושא שחשוב מאוד לקבל שירות וייעוץ איכותי, מקצועי ומותאם אישית בו. עסקים בעלי פעילות גלובלית, כמו גם יחידים תושבי ישראל עם נכסים והכנסות מחוץ לישראל מושפעים באופן הולך וגובר מהתפתחויות במיסוי, חקיקה ורגולציה, בישראל ובכל העולם – משרד רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מתמחה במיסוי ישראלי ובינלאומי כבר שנים רבות ומציע שירות מדויק, חכם ומקיף לכל סוגי הלקוחות.צוות המיסוי של משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מציע לכם מכלול רחב ומקיף של פתרונות יצירתיים וחכמים במיסוי בינלאומי, ליחידים, תאגידים גלובליים, יצואנים, משקיעי נדל"ן ועסקים עם פעילות בחו"ל. למשרד הידע, הניסיון והמשאבים לסייע לכל לקוח לקבל מענה אופטימאלי וחכם לגבי צרכים בינלאומיים של מיסוי, תוך עמידה בדרישות החוק והרגולציה בכל המדינות הרלוונטיות ולבצע אופטימיזציה של חבות המס הכוללת. 

שיטת המיסוי הפרסונלי בישראל

יש לציין כי כיום מונהגת בישראל שיטת מיסוי פרסונאלית, כחלופה לשיטה הטריטוריאלית שהייתה נהוגה עד לשנת 2003. המשמעות מבחינת מיסוי בינלאומי הינה רבה ועמוקה. בשיטה זו, רשות המיסים הישראלית דורשת מכל תושב ישראל לשלם מס אמת על כל הכנסותיו, אשר הופקו בישראל ובחו"ל.  בנוסף, המדיניות העולמית לגבי מיסוי משתנה תדיר בשנים האחרונות, עם הרבה יותר שיתופי פעולה והעברת מידע בין רשויות מס בכל העולם, כך שהאפשרויות שהיו רלוונטיות בעבר לתכנוני מס, מקלטי מס וכיוצא באלו – הרבה פחות זמינות כיום מבחינת הגדרות החוק והאפשרויות בפועל. ישראל חתומה על אמנות מס עם רבות ממדינות העולם ותקנות מיסוי חדשות שמובילה ארה"ב יוצרות מציאות בה קריטי לקבל ייעוץ מקצועי נכון וחכם לגבי מיסוי בינלאומי ותכנוני מס כדי לצמצם את חבות המס וגם להימנע מתסבוכות משפטיות בהקשר לעבירות מס, בישראל ובחו"ל. שירותי המשרד במיסוי בינלאומי

  • ייעוץ מס מקצועי ומותאם אישית – בראייה גלובלית של מיסוי בינלאומי, ליחידים וגופים עסקיים.
  • תכנון מס בינלאומי חכם וחוקי – בחינת התמונה המלאה של הפעילות והאחזקות וגיבוש אסטרטגיית מיסוי אפקטיבית.
  • בנייה נכונה של אחזקות בינלאומיות, השקעות, רישומי חברות וכיוצא באלו.
  • פתרונות חכמים ובינלאומיים של מימון והקצאת משאבים.
  • ייעוץ, סיוע וליווי בהתנהלות מול רשויות המס בישראל ובחו"ל בעת הצורך.
  • מימוש הקלות ותמריצי מיסוי בינלאומי רלוונטיים. 
  • ייעוץ וליווי לגבי מיסוי גלובלי של עסקאות ואחזקות נדל"ן.

רוצים מישהו מקצועי ואמין שיעשה לכם סדר בכל היבטי המיסוי הבינלאומי? מחפשים דרך יעילה לשלם כמה שפחות מס וגם לעמוד בדרישות החוק והמיסוי בישראל ובחו"ל? צריכים ליווי מדויק בהליך גילוי מרצון? פנו היום למשרד רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' ואתם כבר יכולים להיות בראש שקט.

דילוג לתוכן