מיסוי בינלאומי – משרד רו”ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’

שירותי ייעוץ מס בינלאומי הופכים חשובים יותר ויותר, במיוחד בעידן המודרני שבו העסקים נהפכים ליותר ויותר גלובליים. יועץ מס בינלאומי נמצא במשרד רואי חשבון, כאשר אלו למעשה יכולים לעזור לך במגוון רחב של נושאי תכנון מס וציות, כמו גם במבנה ותכנון ההשקעות בינלאומיות. 

יועצי מס לא רק מציעים את המומחיות שלהם שנוגעת לתכנון וייעוץ מיסוי בינלאומי. יש לרואי החשבון גישה למגוון רחב של משאבים כולל מאגרי מידע, מאמרי חדשות, דוחות, מסמכים ממשלתיים ועוד. בעזרת משאבים פיננסיים אלו, יועץ מס בינלאומי יוכל לסייע לכם בבניית אסטרטגיה פיננסית נכונה. כידוע, הנהלת חשבונות היא חלק מהותי בכל תהליך עסקי. 

אסטרטגיית ייעוץ מס בינלאומי לטווח הרחוק היא חשובה 

חברה שאין לה אסטרטגיית ייעוץ מס בינלאומית ארוכת טווח, יכולה בקלות להסתבך במערכת המס הבינלאומית ולהפסיד כסף. או חמור מכך, להסתבך עם החוק ועם רשויות המס. שירותי ייעוץ מס בינלאומי על ידי רואי חשבון יסייעו להימנע מהמלכודות הללו. 

כשאנשים חושבים על מיסים בינלאומיים, הם לעיתים שוכחים עד כמה המורכבויות בתחום הן רבות. לדוגמה, אם אתם פותחים עסק או משקיעים בחו”ל, יהיה עליכם להיות מודעים לחוקי המס השונים בין מדינות ותחומי שיפוט שונים. 

לא פעם, מיסוי בינלאומי יכול להיות מסובך בגלל גורמים שאינם בשליטתכם ב-100%. רואי חשבון עשויים לעזור להפחית את רמות הלחץ על ידי מתן הדרכה ע”י יועץ מס עם ניסיון. כמו כן, יועץ המס יוכל לסייע בתכנון אסטרטגיית מיסים נכונה, לסייע בביקורת על תהליכי חשבונאות ועוד.

מיסוי בינלאומי כיום

כיום אנו שומעים יותר ויותר על היבטים של מיסוי בינלאומי, בעיקר בהקשר של תאגידי טכנולוגיה ענקיים ובעלי פעילות חובקת עולם. אך בפועל המיסוי הבינלאומי הוא נושא שעסקים וגופים רבים מאוד בישראל מושפעים ממנו, נושא שחשוב מאוד לקבל שירות וייעוץ איכותי, מקצועי ומותאם אישית בו. עסקים בעלי פעילות גלובלית, כמו גם יחידים תושבי ישראל עם נכסים והכנסות מחוץ לישראל מושפעים באופן הולך וגובר מהתפתחויות במיסוי, חקיקה ורגולציה, בישראל ובכל העולם – משרד רו”ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מתמחה במיסוי ישראלי ובינלאומי כבר שנים רבות ומציע שירות מדויק, חכם ומקיף לכל סוגי הלקוחות.

צוות המיסוי של משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מציע לכם מכלול רחב ומקיף של פתרונות יצירתיים וחכמים במיסוי בינלאומי, ליחידים, תאגידים גלובליים, יצואנים, משקיעי נדל”ן ועסקים עם פעילות בחו”ל. למשרד הידע, הניסיון והמשאבים לסייע לכל לקוח לקבל מענה אופטימאלי וחכם לגבי צרכים בינלאומיים של מיסוי, תוך עמידה בדרישות החוק והרגולציה בכל המדינות הרלוונטיות ולבצע אופטימיזציה של חבות המס הכוללת. 

משרד רו"ח בין לאומי

שיטת המיסוי הפרסונלי בישראל

יש לציין כי כיום מונהגת בישראל שיטת מיסוי פרסונאלית, כחלופה לשיטה הטריטוריאלית שהייתה נהוגה עד לשנת 2003. המשמעות מבחינת מיסוי בינלאומי הינה רבה ועמוקה. בשיטה זו, רשות המיסים הישראלית דורשת מכל תושב ישראל לשלם מס אמת על כל הכנסותיו, אשר הופקו בישראל ובחו”ל. בנוסף, המדיניות העולמית לגבי מיסוי משתנה תדיר בשנים האחרונות, עם הרבה יותר שיתופי פעולה והעברת מידע בין רשויות מס בכל העולם, כך שהאפשרויות שהיו רלוונטיות בעבר לתכנוני מס, מקלטי מס וכיוצא באלו – הרבה פחות זמינות כיום מבחינת הגדרות החוק והאפשרויות בפועל.

ישראל חתומה על אמנות מס עם רבות ממדינות העולם ותקנות מיסוי חדשות שמובילה ארה”ב יוצרות מציאות בה קריטי לקבל ייעוץ מקצועי נכון וחכם לגבי מיסוי בינלאומי ותכנוני מס כדי לצמצם את חבות המס וגם להימנע מתסבוכות משפטיות בהקשר לעבירות מס, בישראל ובחו”ל. 

אלה הם שירותי המשרד במיסוי בינלאומי:

  • ייעוץ מס מקצועי ומותאם אישית – בראייה גלובלית של מיסוי בינלאומי, ליחידים וגופים עסקיים.
  • תכנון מס בינלאומי חכם וחוקי – בחינת התמונה המלאה של הפעילות והאחזקות וגיבוש אסטרטגיית מיסוי אפקטיבית.
  • בנייה נכונה של אחזקות בינלאומיות, השקעות, רישומי חברות וכיוצא באלו.
  • פתרונות חכמים ובינלאומיים של מימון והקצאת משאבים.
  • ייעוץ, סיוע וליווי בהתנהלות מול רשויות המס בישראל ובחו”ל בעת הצורך.
  • מימוש הקלות ותמריצי מיסוי בינלאומי רלוונטיים. 
  • ייעוץ וליווי לגבי מיסוי גלובלי של עסקאות ואחזקות נדל”ן.

רוצים מישהו מקצועי ואמין שיעשה לכם סדר בכל היבטי המיסוי הבינלאומי? מחפשים דרך יעילה לשלם כמה שפחות מס וגם לעמוד בדרישות החוק והמיסוי בישראל ובחו”ל? צריכים ליווי מדויק בהליך גילוי מרצון? פנו היום למשרד רו”ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ ואתם כבר יכולים להיות בראש שקט.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן