ייעוץ מס אפקטיבי - יעוץ מס לעצמאיים ועסקים

יועץ מס

יועץ מס אפקטיבי לעצמאיים ועסקים

 מיסים הם אחד ממקורות ההכנסה העיקריים של המדינה, מקור הכנסה המיועד לכסות את עלויות ניהול המשק והקצאת שירותים לאזרחים. בהקשר זה, המגזר העסקי הוא משלם מיסים מהותי, לצד המס הפרטי שרבים מאיתנו משלמים. ייעוץ מס מאפשר התנהלות נכונה, חכמה וכמובן לגיטימית מבחינת היבטי המיסוי השונים – עולם ומלואו של מונחים, חוקים ונהלים ובהחלט תחום מורכב המחייב מקצועיות וניסיון רב. 

יועץ מס מקצועי

משרד רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מתמחה בתחום המיסוי ומציע שירותי ייעוץ מס מקיפים וייועץ מס בינלאומי, מותאמים אישית ומתוך ראייה של התמונה המלאה והמדויקת ביותר עבור כל לקוח. צוות המשרד הכולל רואי חשבון, יועצי מס ואנשי מקצוע נוספים מכיר את תחום המיסוי בישראל ובעולם על בוריו ומציע לפרטיים, עסקים, עמותות, חברות ותאגידים ייעוץ מס מקיף ומעמיק – כך שגם תעמדו בכל דרישות החוק וגם תוכלו לצמצם בצורה מושכלת את חבות המס שלכם. 

יועץ מס – הדרך הנכונה והחכמה להפחית את חבות המס שלכם

שירותי יועץ מס של משרד רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מיועדים לעצמאיים ואנשים פרטיים המבקשים ייעוץ אישי לגבי תיק הנכסים וההכנסות שלהם – בישראל ובעולם וכמו כן ללקוחות עסקיים ומוסדיים דוגמת חברות, עמותות, תאגידים הזקוקים לתכנון מס בינלאומי ועסקים קטנים ובינוניים.

ייועץ מס ותכנון מס מהווים דרכים לגיטימיות ומקובלות מאוד לניהול פיננסי ועסקי נכון, תוך עמידה בכל הגדרות המיסוי בישראל ובחו"ל וצמצום תשלומי המס וכמובן מניעת סיבוכי מיסוי עתידיים. נדגיש כי תחום המיסוי הינו מורכב ומקיף במיוחד, לכן כדי להימנע מבעיות ואף מאישומים פליליים בעתיד, חשוב מאוד לקבל ייעוץ מס מגורם מקצועי ומוסמך – מהמקצוענים של משרד רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' – רואי חשבון, יועצי מס, עורכי דין, מנהלי חשבונות ועוד. 

למה לקבל ייעוץ מס אצלנו? שירותי יועץ מס מקיפים

  • מעל 25 שנות ניסיון מעשי בראיית חשבון, בדגש על מיסוי ותכנוני מס.
  • בחינת התמונה המלאה של נושא המיסוי לגבי כל לקוח ופרויקט – מס הכנסה, מס רווחי הון, מיסי נדל"ן, מע"מ, ביטוח לאומי, הטבות מס, תכנוני מס מקומיים ובינלאומיים ועוד.
  • ניסיון עשיר במיסוי בינלאומי ליחידים ותאגידים – מקלטי מס, הקמת חברות בחו"ל, אמנות מס, פתיחת חשבונות בנק בחו"ל, ייצוג מול רשויות מס בחו"ל.
  • מומחים במיסוי מקרקעין – תכנוני מס חכמים לעסקאות נדל"ן, ייעוץ לקבלת פטורים והקלות במיסי מקרקעין שונים, ליווי עסקאות להפחתת חבות המס, זירוז קבלת אישורים מרשות המיסים.

יועץ מס – תפקידים ותחומי אחריות

יועץ מס הוא איש מקצוע המתמחה במתן ייעוץ והכוונה בנושאי מס. תפקידו העיקרי, הוא לעזור לאנשים פרטיים, חברות, ארגונים ועסקים שונים, לנווט בעולם המסים המורכב של ולהבטיח עמידה בחוקי המס והתקנות. בזכות מומחיותיו של יועץ המס, בעלי עסקים יכולים לנהל את העסקים שלהם בראש שקט, ללא חשש שיעברו על החוק וכדי להימנע מעונשים וקנסות הנובעים מחוסר ציות לחוק.

תכנון מס

אחד מתחומי האחריות המרכזיים של יועץ מס, הוא תכנון מס. היועץ עובד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיו, וביחד עוזר להם לפתח אסטרטגיות עבודה אשר ממזערות את חובות המס, תוך מיקסום הטבות המס המגיעות לכל עסק. תכנון זה כולל ניתוח נתוניו הפיננסיים של כל עסק, זיהוי הזדמנויות לחיסכון במס ויישום אסטרטגיות שהוכחו כיעילות בעולם המסים.

הכנת דוחות מס והגשתם

תחום נוסף שנמצא תחת אחריותו של יועץ המס, הוא הכנת דוחות מסים והגשתם לרשויות המס. היועץ אוסף לאורך כל שנת המס את כל המידע הפיננסי הרלוונטי של העסק, מחשב את הן את המס הנדרש והן את זה המגיע לכל עסק, ממלא את הניירת הדרושה לכל עניין ומגיש אותה בצורה מדויקת ונכונה, בזמן הנדרש. כמו כן, יועץ המס מחוייב להתעדכן בתקנות ובשינויים בחוקי המס במידה וברגע שהם משתנים, על מנת להבטיח ציות והתנהלות נכונה, וכן כדי להימנע מקנסות ועונשים.

ייצוג ותמיכה

יועץ מס מספק לעתים קרובות ייצוג ותמיכה במהלך ביקורת מס או בענייני מחלוקות עם רשויות המס. בזכות הבנתו העמוקה של היועץ עם חוקי המס והכרתם על בורים, הוא יכול לתקשר ולנהל משא ומתן ביעילות עם רשויות המס, ולנהל משא ומתן ביעילות בשם לקוחותיו, על מנת לפתור כל בעיה או דאגה שעלולה להתעורר בתחום זה.

ההבדל בין יועץ מס לרואה חשבון

יועץ מס ורואה חשבון אולי נשמעים כמו תפקידים דומים, אך ישנם כמה הבדלים מרכזיים בין השניים.

יועץ מס מתמחה במתן הכוונה וייעוץ בנושאי מס. הוא מכיר את תקנות וחוקי המס על בורים, ועוזר לבעלי עסקים לנווט בעולם המסים. יועץ מס יכול לעזור לכל בעל עסק למזער את תשלומי המס שלו למינימום הנדרש ולהבטיח שכל הטבות המס או הניכויים הזמינים לכל עסק, מנוצלים עד תום. בנוסף, יועץ המס יכול לייצג את בעל העסק מול רשויות המס ולסייע בביקורות שנערכות ובפתרון כל בעיה שצצה בנושא.

לרואה חשבון מצד שני, יש היקף אחריות רחב יותר. למרות שהוא יכול גם לספק ייעוץ מס, תפקידו משתרע גם מעבר לעולם המסים: רואה חשבון אחראי על הכנת דוחות פיננסיים וניתוחם, תפקידו הוא להבטיח דיוק, התאמה וסיפוק תובנות לגבי המצב הפיננסי הכללי של כל עבר. בנוסף, הוא יכול לטפל גם בהנהלת חשבונות, דיווחים כספיים, התקציב הכללי של העסק ועוד.

יחסי עבודה חרבות ברזל

איך יועץ מס יגן על הכסף שלכם?

ליועץ מס תפקיד מכריע בהגנה על הכסף של בעלי עסקים, ובהבטחה שהם עומדים בחוקי המס השונים. בזכות המומחיות והידע שלו, יועץ המס יכול לעזור לבעלי העסקים למזער את חבות המס שלהם, למקסם את הניכויים המגיעים להם ולהבטיח שכל בעל עסק מודע בכל עת לכל זיכויי המס הזמינים לו.

אחת הדרכים בהן יועץ מס יכול להגן על הכסף שלכם, היא על ידי מתן אסטרטגיות תכנון מס המותאמות באופן אישי לכל עסק. הוא ינתח בקפידה את מצבו הפיננסי של העסק, כולל כלל ההכנסות וההוצאות, ההשקעות והניכויים, ובהתאמה – יפתח תכנית שתמזער ככל הניתן את הוצאות המסים של העסק. ניצול כל הניכויים והזיכויים המגיעים לכל עסק, יכול לעזור לעסק לחסוך לא מעט כסף.

דרך נוספת בה יועץ מס יכול להגן על הכסף שלכם, היא על ידי הבטחת עמידה בחוקי המס.
מורכבותם של חוקי המס והשימויים החלים בהם יכולה לגרום לבלבול רב. בלבול זה עלול לגרור אי עמידה בחוקים אלו, ואי עמידה בחוקים אלו עלולרה לגרום לכישלון בביקורות חוזרות ונשנות, קנסות ואף עונשים. יועץ המס יהיה תמיד מעודכן בתקנות המס העדכניות ביותר, ותפקידו לסייע לבעלי העסקים להיוית מעודכנים אף הם, להגיש את הדוחות באופן מדויק ובזמן הנדרש, ולהימנע מקנסות ועונשים.

יתרה מזאת, יועץ מס יכול לסייע לכם בביקורות מס ובמחלוקות עם רשויות המס. אם אתם עומדים בפני ביקורת מס, או שיש לכם איזושהי אי הסכמה עם רשויות המס, יועץ מס יעניק לכם הכוונה מקצועית וייצוג הולם. הוא יפעל כדי להגן על האינטרסים שלכם כבעלי עסקים, ולוודא כי אתם מקבלים יחס הוגן, אישי ומקצועי גם יחד, לאורך כל התהליך.

יועץ מס בתחום בינלאומי

יועץ מס בינלאומי מכיר היטב את מורכבותן של עסקאות מעבר לים, והוא בהחלט יכול לסייע – הן לאנשים פרטיים והן לבעלי עסקים לצמצם את חבות המס שלהם, תוך הבטחת עמידה בחוקי המס המקומיים והבינלאומיים גם יחד.

בזכות הבנתו העמוקה של תקנות וחוקי המס במדינות שונות, יועץ מס בינלאומי יכול לעזור לכם לקבל החלטות מושכלות בעת הרחבתו הגלובלית של העסק שלכם. הוא ינתח את המודל העסקי של העסק, ויספק המלצות על הדרכים הנכונות והיעילות ביותר לפעול בהן בתחומי המס הבינלאומיים.

יועץ מס בינלאומי הוא משאב יקר ערך לכל מי שמתעסק עם ענייני מס בינלאומיים. שימוש בשירותיו של יועץ מס בינלאומי, מבטיח לבעלי עסקים שקט נפשי בתחום המסים, בידיעה שענייני המסים שלהם נמצאים בידיים טובות. יועץ מס בינלאומי הוא זה שיתמודד עם חישובי המס המורכבים של כל עסק ויוודא שבעליו עומדים בתקנות וחוקי המס המשתנים ללא הרף.

בין אם אתם בעלי עסקים מקומיים המתרחבים באופן גלובאלי, בעלי תאגיד בינלאומי או שאתם מתעסקים עם השקעות בינלאומיות, יועץ מס בינלאומי יכול לכם להציע פתרונות וייעוץ אסטרטגי בנושאים כמו תושבות, ניכוי מס מקור, שימוש במקלטי מס ועוד, אשר מותאמים לצרכים הספציפיים שלכם.

רוצים להתנהל נכון וחכם מבחינת המיסים שלכם? מחפשים יועץ מס מקצועי ואמין לביצוע תכנון מס פרטי או עסקי? פנו היום למומחים של משרד רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' ואתם בדרך הבטוחה להגדלת השורה התחתונה שלכם והימנעות מעבירות מס.

שאלות ותשובות פופולריות

האם רואה חשבון הוא גם יועץ מס?

יועץ מס ורואה חשבון הם שני תפקידים שונים אשר נותנים שירותים שאינם זהים. יועץ מס ראשי לייצג עצמאים מול רשות מס הכנסה ומס ערך מוסף. רואה חשבון יכול לייצג עצמאים מול כל רשות.

מדוע צריך יועץ מס?

הסיבה המרכזית בגינה צריך יועץ מס היא הדרישה החוקית לניהול ספרים תקין וחוקי והתנהלות פיננסית תקינה.

מה תפקיד יועץ מס?

יועץ מס הוא איש מקצוע מוסמך אשר עבר לימודים והסמכה בתחום, יועץ מס עוסק במתן ייעוץ לבעלי עסק בענייני מס. יועץ המס יכול לייצג מול רשויות המס ולתת סיוע במילוי דוחות שונים.

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן