חיסכון במיסי ארנונה

חיסכון במיסי ארנונה בעזרת צוות המיסוי של משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’

אחד המיסים המושתים על המגזר העסקי בישראל ואשר אינם זוכים לתשומת לב רבה במיוחד הוא מס הארנונה. הארנונה היא מס שגובה הרשות המקומית ממרבית סוגי הנכסים, עסקיים ופרטים כאחד, ומס זה מהווה מקור תקציבי חשוב עבור כל רשות מקומית. עסקים בישראל משלמים ארנונה גבוהה לעומת נכסים פרטיים ובהחלט מדובר על הוצאה לא מבוטלת המכבידה על עסקים רבים. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מתמחים בשירות ייעוץ וליווי להשגת חיסכון במיסי ארנונה, שירות המוצע ללקוחותינו ע”י צוות מנוסה של רואי חשבון, עורכי דין ויועצי מס מוסמכים. 


בכל רשות מקומית בישראל שיעורי הארנונה שונים ונקבעים לפי פרמטרים של משרד הפנים ושל הרשות המקומית הספציפית, כך נוצרת מציאות מורכבת ועמוסת פרטים והיבטים, עם עסקים בעלי מאפיינים זהים המשלמים ארנונה בהבדלים של עשרות ואף מאות אחוזים באזורים גיאוגרפיים שונים. לכן קריטי להיעזר במומחים של תהליכי חיסכון במיסי ארנונה כדי באמת להשיג תוצאות ולהוריד משמעותית את חבות הארנונה לעסק שלכם.

 
הנסיבות לקבלת הנחות בארנונה ו/או להשיג חיסכון במיסי הארנונה אשר הרשות המקומית דורשת מהעסק שלכם הינן מגוונות ויכולות להיות פרטניות לרשות מקומית מסוימת או רוחביים בכל ישראל. מומחי המיסוי של משרד רו”ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ בוחנים את המקרה שלכם ומוצאים את ההיבטים והנסיבות הרלוונטיות לקבלת הנחה ו/או החזרי ארנונה מהרשות המקומית. המקרים כוללים למשל מדידה לא נכונה של הנכס, הגדרה לא מדויקת של סוג הנכס, סיווג שגוי הגורר אחוז ארנונה גבוה מדי, גביית יתר וכיוצא באלו. 


השילוב של רואי חשבון, עורכי דין ויועצי מס – כולם בעלי התמחות במיסוי – יוצר אחוזי הצלחה גבוהים מאוד בהשגת חיסכון במיסי ארנונה עבור משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’. פנו אלינו היום לתיאום פגישת ייעוץ ונשמח לסייע לכם לייעל את חבות המס הכוללת שלכם ובמגוון שירותי ראיית חשבון נוספים.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן