תוכניות הבראה הסדרי נושים ופירוק

תוכניות הבראה, הסדרי נושים ופירוק

במציאות העסקית, בישראל ובעולם, אי אפשר שתמיד הכל יהיה מוצלח ונטול בעיות, עסקים רבים נקלעים לקשיים, לא אחת קשיים המסכנים את עצם המשך קיומו של העסק. זה נכון לכל סוגי העסקים ולכל מגזרי הפעילות הכלכלית. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מתמחה בליווי עסקים במשבר ובקשיים למיניהם ובבניית תכניות הבראה מקצועיות, מפורטות, מבוססות נתונים ומוצלחות. המשרד כולל צוות מנצח ומנוסה במיוחד של רואי חשבון מומחים בהבראת עסקים בקשיים, יועצי מס, עורכי דין, אנשי הנה"ח ושכר ויועצים עסקיים וכלכליים מובילים. קשיים עסקיים יכולים לנבוע ממצב השוק או קהל היעד של העסק, ממשבר פיננסי כלשהו, מטעויות ניהוליות ותפעוליות, מקריסה או חוסר תשלום של לקוח מרכזי, אי מוכנות לספק סחורה ע"י ספק מהותי, תזרים מזומנים שלילי לאורך זמן ועוד מגוון אדיר של מצבים ומשברים אפשריים. הניסיון המקצועי שלנו במשרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מלמד כי למרות מגוון סוגי המשברים הקיימים והמורכבות האינהרנטית של פעילות עסקית בשוק תחרותי ודינמי, כאשר מיישמים כלים יעילים ושיטות עבודה מוכחות, הבראת עסקים בקשיים היא אפשרית בהחלט, גם עבור העסק שלכם! 

שירותי המשרד להבראת עסקים וחברות בקשיים

  • ליווי מקיף, מעמיק ומותאם אישית ע"י רואי חשבון מומחים בהבראת עסקים, יועצים עסקיים וכלכליים, יועצי מס, סיוע מול חייבים ונושים ומול גורמים פיננסיים. מכלול אדיר של תהליכי סיוע באמצעות צוות מנצח ומנוסה.
  • ייעוץ מקצועי על בסיס נתונים וניתוח שיטתי של מצב העסק או הארגון, שוק הפעילות ושאר מאפיינים המשפיעים על הפעילות העסקית.
  • מתן שירותים נלווים לסיוע לעסק לצאת מהמשבר – ביקורת פנים, ביקורת חשבונות, הנה"ח וחשבות שכר במיקור חוץ, ניתוח וניהול מערכות מידע, סיוע בניהול תזרים מזומנים ועוד.
  • בניית תכנית הבראה מסודרת, ברורה, ריאלית ומעשית – כולל יישום ההטמעה והיישום שלה בשטח, עד ליציאה מוצלחת מהמשבר.
  • מינוי כנאמן עבור ביצוע הסדרי נושים במקרים של חדלות פירעון ופשיטת רגל.
  • מינוי כמפרק לצרכי פירוק חברות.

מגוון היכולות, הניסיון והמשאבים המקצועיים של משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' הופך אותנו לפתרון מקיף ומערכתי (Turn Key) עבור הבראת עסקים בקשיים. אנשי המקצוע שלנו והמערכות המוכחות שלנו הופכות אותנו בפועל לגוף המרכזי והיחיד המסייע לכם להוביל את העסק ליציאה מהמשבר ולעבר הצלחה וצמיחה עסקית מחודשת.  

העסק או החברה שלכם נמצאים במשבר? מרגישים שאתם מאבדים שליטה על הספינה ורוצים סיוע חיצוני שיחזיר אתכם להפלגה שקטה ובטוחה לעבר ההצלחה? פנו היום ל משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' ועלו על דרך ההבראה!

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן