תוכניות הבראה הסדרי נושים

תוכניות הבראה, הסדרי נושים ופירוק

במציאות העסקית, בישראל ובעולם, אי אפשר שתמיד הכל יהיה מוצלח ונטול בעיות, עסקים רבים נקלעים לקשיים, לא אחת קשיים המסכנים את עצם המשך קיומו של העסק. זה נכון לכל סוגי העסקים ולכל מגזרי הפעילות הכלכלית. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מתמחה בליווי עסקים במשבר ובקשיים למיניהם ובבניית תכניות הבראה מקצועיות, מפורטות, מבוססות נתונים ומוצלחות. המשרד כולל צוות מנצח ומנוסה במיוחד של רואי חשבון מומחים בהבראת עסקים בקשיים, יועצי מס, עורכי דין, אנשי הנה"ח ושכר ויועצים עסקיים וכלכליים מובילים. קשיים עסקיים יכולים לנבוע ממצב השוק או קהל היעד של העסק, ממשבר פיננסי כלשהו, מטעויות ניהוליות ותפעוליות, מקריסה או חוסר תשלום של לקוח מרכזי, אי מוכנות לספק סחורה ע"י ספק מהותי, תזרים מזומנים שלילי לאורך זמן ועוד מגוון אדיר של מצבים ומשברים אפשריים. הניסיון המקצועי שלנו במשרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מלמד כי למרות מגוון סוגי המשברים הקיימים והמורכבות האינהרנטית של פעילות עסקית בשוק תחרותי ודינמי, כאשר מיישמים כלים יעילים ושיטות עבודה מוכחות, הבראת עסקים בקשיים היא אפשרית בהחלט, גם עבור העסק שלכם! 

מהו הסדר נושים?

הסדר נושים בא לעשות סדר במקרים של חובות כלפי אדם אחר. הסדר נושים הוא בעצם אפשרות מאד מקובלת לאנשים אשר נמצאים בחובות ונקלעו במצבים של קושי החזר החובות.
במסגרת הסדר נושים כל אחד בעל חוב יכול להציע הסדר אחר לביצוע התשלום והחזר החוב אשר מקובל על נושיו, במידה וההצעה להסדר החוב מקובלת על ידם ועל ידי בית המשפט, בעל החוב יצטרך לבצע את ההחזר בדיוק לפי הזמן שנקבע ובהתאם לתנאיו.
לאחר שבעל החוב יבצע את ההחזר יסתיימו חובותיו. הסדר נושים, בשונה מהסדרי חוב מתייחס לנושים באופן קולקטיבי.

מהי תוכנית הבראה לעסק?

כל עסק – עוסק מורשה, עוסק פטור או לחילופין בעלים של חברה או ארגון אשר נקלע למצב של משבר בעסק ובעיות קשות בעסק נדרש לפנות ליעוץ מקצועי אצל רואה חשבון על מנת לגבש תוכנית הבראה לעסק.
תוכנית ההבראה נועדה על מנת לתת לעסק ולבעליו אפשרות להשתפר ולצאת מהקשיים וכן לשפר את המצב הקיים ולהביא את העסק למצב של איזון כלכלי.
כאשר עסק נכנס למשבר עליו להסדיר את חובותיו בצורה נכונה ובהתאם להמלצת רואה החשבון על מנת שיוכל להתייצב לאחר החזרת החובות.

שירותי המשרד להבראת עסקים וחברות בקשיים

  • ליווי מקיף, מעמיק ומותאם אישית ע"י רואי חשבון מומחים בהבראת עסקים, יועצים עסקיים וכלכליים, יועצי מס, סיוע מול חייבים ונושים ומול גורמים פיננסיים. מכלול אדיר של תהליכי סיוע באמצעות צוות מנצח ומנוסה.
  • ייעוץ מקצועי על בסיס נתונים וניתוח שיטתי של מצב העסק או הארגון, שוק הפעילות ושאר מאפיינים המשפיעים על הפעילות העסקית.
  • מתן שירותים נלווים לסיוע לעסק לצאת מהמשבר – ביקורת פנים, ביקורת חשבונות, הנה"ח וחשבות שכר במיקור חוץ, ניתוח וניהול מערכות מידע, סיוע בניהול תזרים מזומנים ועוד.
  • בניית תכנית הבראה מסודרת, ברורה, ריאלית ומעשית – כולל יישום ההטמעה והיישום שלה בשטח, עד ליציאה מוצלחת מהמשבר.
  • מינוי כנאמן עבור ביצוע הסדרי נושים במקרים של חדלות פירעון ופשיטת רגל.
  • מינוי כמפרק לצרכי פירוק חברות.

מגוון היכולות, הניסיון והמשאבים המקצועיים של משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' הופך אותנו לפתרון מקיף ומערכתי (Turn Key) עבור הבראת עסקים בקשיים. אנשי המקצוע שלנו והמערכות המוכחות שלנו הופכות אותנו בפועל לגוף המרכזי והיחיד המסייע לכם להוביל את העסק ליציאה מהמשבר ולעבר הצלחה וצמיחה עסקית מחודשת.  

העסק או החברה שלכם נמצאים במשבר? מרגישים שאתם מאבדים שליטה על הספינה ורוצים סיוע חיצוני שיחזיר אתכם להפלגה שקטה ובטוחה לעבר ההצלחה? פנו היום ל משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' ועלו על דרך ההבראה!

שאלות ותשובות נפוצות

מהם היתרונות בהסדר נושים?

היתרון המרכזי והבולט ביותר בתהליך של הסדר נושים בחדלות פירעון הוא הימנעות מהליך חדלות פירעון או המנעות מפשיטת רגל. הליך הנמשך כ 4 שנים המשמש נטל גם על החייב וגם על הנושים.

מה מטרת הסדר נושים?

הסדר נושים בא לעזור במקרים של חובות ולצתמצם מקרים של פשיטת רגל של העסק או הארגון. הסדר נושים מהווה פתרון המאפשר מחיקת חובות ללא כניסה לתהליכים של פשיטת רגל או פרעון ושיקום כלכלי.

מדוע להיעזר ברואה חשבון לטובת הסדר נושים ותוכנית הבראה?

יצירה וגיבוש של הסדר נושים הוא תהליך ארוך ומורכב המצריך ידע מקצועי רב ולכן אינו מתאים לכל אחד. גיבוש הסדר נושים מתחשב בשיקולים רבים ומתייחס למצב הכלכלי של כל אחד מהצדדים. רואה חשבון מקצועי מכיר את התהליכים, מכיר את הפעולות הנדרשות ויודע אילו פרטים צריך למלא ולהעביר. ליווי של רואה חשבון יעשה את התהליך מהיר יותר ומקצועי יותר ללא טעויות.

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן