חשבות שכר במיקור חוץ לכל סוגי העסקים והארגונים

חשבות שכר במיקור חוץ לכל סוגי העסקים והארגונים

תחום השכר הוא תחום מורכב ומסועף המחייב דיוק, אמינות והיכרות מעמיקה עם כל היבטי ניהול השכר וחוקי העבודה בישראל. בין אם אתם עסק קטן שרק החל להעסיק עובדים ובין אם אתם חברה בע"מ שכבר יש לה כמות מכובדת של עובדים שכירים, ניהול השכר מצריך מכם משאבים לא מעטים ותשומת לב רבה. שירותי חשבות שכר במיקור חוץ מהווים מודל מנצח המייעל את התהליך כולו ואפילו חוסך לכם עלויות – משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מתמחה במתן שירות זה לעסקים מכל הסוגים, כשירות בודד או לצד שירותי הנה"ח במיקור חוץ ושירותי ראיית חשבון מקיפים. 

תפקידו של חשב שכר?

חשבי שכר נושאים על כתפיהם אחריות רבה המחייבת ראיה של "הדברים הקטנים" ודייקנות ברמה גבוהה. חישוב שכר לא נגמר בחישובים פשוטים או פעולות של חיבור וחיסור אלא גם ידע מעמיק בחוק ויישום הנחיות של החוק בחלקים בחישוב השכר כגון דיני עבודה, פקודות מיסים וכדומה.
תפקיד חשב השכר נחשב לתפקיד ניהולי מרכזי מאד בארגון ובארגונים רבים, חשב השכר "יושב" תחת הנהלת חשבונות או אגף פיננסי. מחלקת חשבות שכר מעניקה שירותים רבים בארגון הן לדרג העובדים והן לדרג ההנהלה בתחום התשלומים והשכר.
במקרים רבים מחלקת חשבות השכר תעבוד גם מול עובדי החברה וגם מול ספקים חיצוניים, נותני שירות חיצוני, בעלי מקצוע שונים וכדומה.

חשובות שכר היא עבודה אשר עיקר מטרתה הוא ניהול תחום השכר ובמקביל ליישם את זכויות העובדים והוראות המס השונות. חשב שכר עובד באופן צמוד עם מנהלים בארגון בכל הדרגים וכן עם עובדים בכל התפקידים. העבודה במחלקת חשבות שכר נחשבת לעבודה עם אחריות רבה מאד ונחשבת לעבודה מורכבת ומלאה באתגרים וחידושים קבועים.

מה זה חשבות שכר?

חשב שכר הוא מקצוע חשוב ונדרש מאוד בשוק העסקי והתעסוקתי כיום, כאשר אנשי המקצוע המנהלים את נושא השכר עוברים מסלול הכשרה מקצועית מקיף וצריכים לקבל הסמכה מטעם לשכת רואי חשבון בישראל. לצד רואי חשבון, יועצי מס, עו"ד ואנשי הנהלת חשבונות, משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מעסיק חשבי וחשבות שכר מקצועיים ומוסמכים, בעלי בקיאות מעולה בתחום ויכולות ניהול המורידות מכם עול גדול ומבטיחות ניהול שכר אופטימאלי.  חשבות שכר כוללת את כל ההיבטים הרבים והמורכבים של ניהול שכר העובדים בעסק או בארגון. תחום זה כולל במהותו הבסיסית את הכנת המשכורות לעובדים השכירים והוצאתן בזמן, יחד עם תלושי שכר תקניים. בפועל, כיום תחום השכר הפך מורכב הרבה יותר ולצד הכנת והנפקת משכורות לעובדים, חשבי שכר עוסקים בחוזי העסקה של עובדים, בהפרשות לזכויות סוציאליות למיניהן של העובדים, הפרשות ביטוח לאומי ומס בריאות, דיווח לרשות המיסים, הפרשות פנסיוניות, הטבות שונות הבאות לידי ביטוי בתלוש השכר, שווי שימוש של רכבי עובדים, תווי קנייה כמתנות לעובדים, השתתפות בהוצאות תקשורת ועוד מכלול אדיר של היבטים והוצאות בעלי הקשר ישיר לשכר  העובדים.  חשבי שכר צריכים להיות בעלי היכרות עמוקה עם דיני העבודה בישראל, זכויות סוציאליות של עובדים, חובת המעביד, אופן ניהול רישום השכר וכיוצא באלו עם מגוון אדיר של נושאים חשובים.  

שירותי חשבות שכר במיקור חוץ עם משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות'

  • חיסכון בעלויות עקב ניהול חיצוני של כל נושא השכר לעובדים שלכם – ללא עלויות העסקה ישירות של חשב שכר.
  • ייעול מהותי של תהליך ניהול השכר – הכל מבוצע ע"י בעל מקצוע מוסמך ומתוך ראייה כוללת ומערכתית.
  • משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מספק שירותי חשבות שכר מלאים ומותאמים אישית באופן מלא, עם אפשרות להתאים את מהות וגודל השירות ככל שהעסק שלכם גדל.
  • חשבות שכר לכל סוגי העסקים והחברות – עסקים קטנים ובינוניים, עמותות, חברות בע"מ, מוסדות ציבור.
  • ייעוץ שוטף ומדויק לגבי דיני עבודה, זכויות סוציאליות והיבטי שכר נוספים.
  • אפשרות לשירותים משלימים: הנהלת חשבונות, ייעוץ עסקי, ראיית חשבון מלאה, ניהול מערכות מידע, בוררויות וגישור, ביקורת פנים וביקורת חקירתית, תכניות הבראה, ניהול סיכונים ועוד.

מחפשים גורם מקצועי וחיצוני לניהול כל היבטי השכר בעסק שלכם וביצוע חשבות שכר מקצועית? רוצים לוודא שניהול השכר בחברה שלכם מתבצע בצורה אופטימאלית וללא כאבי ראש עבורכם? פנו היום לקבלת הצעת מחיר מנצחת – משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' – 03-636-7800

שאלות ותשובות נפוצות

מה כוללים שירותי חשבות שכר במיקור חוץ?

שירותי חשבות במיקור חוץ כוללים שירותים רבים בתוך קשת רחבה כגון הפקת כרטיסי עובד, הזנת נתוני עובדים, תלוש משכורת, חישוב פיטורין, פדיון חופשה, דמי הבראה, טופס 106, צבירת ימי מחלה או חופשה ועוד.

מהם היתרונות בשירות חשבות שכר במיקור חוץ?

חשבות שכר על ידי חברה חיצונית תבטיח מספר יתרונות ברורים כגון – מקצועיות ומומחיות ברמה גבוהה על ידי חברה העוסק ייעודי בתחום, חסכון בעלויות גיוס עובדים, נושא רגיש של שכר ותנאים מנוהל חיצונית מבטיח סודיות ופרטיות, הפקת דוחות ברמה גבוהה ומפורטת ועוד.

מה חשיבותו של חשב שכר?

חשב שכר אמון על הפקת תלושי משכורת, הפקת דוחות למוסדות וקופות גמל ופעולות פיננסיות נוספות. ניהול השכר בארגון נמצא בידיו של חשב השכר ולכן עליו להיות מקצועי ובעל ניסיון עשיר. חשב שכר הוא תפקיד המחייב ידע על זכויות עובדים ושל המעסיקים, ידע בחוקי עבודה, זכויות סוציאליות, הסכמי עבודה והיבטים כספיים נוספים.

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן