חשבות שכר במיקור חוץ לכל סוגי העסקים והארגונים

חשבות שכר במיקור חוץ לכל סוגי העסקים והארגונים

תחום השכר הוא תחום מורכב ומסועף המחייב דיוק, אמינות והיכרות מעמיקה עם כל היבטי ניהול השכר וחוקי העבודה בישראל. בין אם אתם עסק קטן שרק החל להעסיק עובדים ובין אם אתם חברה בע"מ שכבר יש לה כמות מכובדת של עובדים שכירים, ניהול השכר מצריך מכם משאבים לא מעטים ותשומת לב רבה. שירותי חשבות שכר במיקור חוץ מהווים מודל מנצח המייעל את התהליך כולו ואפילו חוסך לכם עלויות – משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מתמחה במתן שירות זה לעסקים מכל הסוגים, כשירות בודד או לצד שירותי הנה"ח במיקור חוץ ושירותי ראיית חשבון מקיפים. 

מה זה חשבות שכר?

חשב שכר הוא מקצוע חשוב ונדרש מאוד בשוק העסקי והתעסוקתי כיום, כאשר אנשי המקצוע המנהלים את נושא השכר עוברים מסלול הכשרה מקצועית מקיף וצריכים לקבל הסמכה מטעם לשכת רואי חשבון בישראל. לצד רואי חשבון, יועצי מס, עו"ד ואנשי הנהלת חשבונות, משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מעסיק חשבי וחשבות שכר מקצועיים ומוסמכים, בעלי בקיאות מעולה בתחום ויכולות ניהול המורידות מכם עול גדול ומבטיחות ניהול שכר אופטימאלי.  חשבות שכר כוללת את כל ההיבטים הרבים והמורכבים של ניהול שכר העובדים בעסק או בארגון. תחום זה כולל במהותו הבסיסית את הכנת המשכורות לעובדים השכירים והוצאתן בזמן, יחד עם תלושי שכר תקניים. בפועל, כיום תחום השכר הפך מורכב הרבה יותר ולצד הכנת והנפקת משכורות לעובדים, חשבי שכר עוסקים בחוזי העסקה של עובדים, בהפרשות לזכויות סוציאליות למיניהן של העובדים, הפרשות ביטוח לאומי ומס בריאות, דיווח לרשות המיסים, הפרשות פנסיוניות, הטבות שונות הבאות לידי ביטוי בתלוש השכר, שווי שימוש של רכבי עובדים, תווי קנייה כמתנות לעובדים, השתתפות בהוצאות תקשורת ועוד מכלול אדיר של היבטים והוצאות בעלי הקשר ישיר לשכר  העובדים.  חשבי שכר צריכים להיות בעלי היכרות עמוקה עם דיני העבודה בישראל, זכויות סוציאליות של עובדים, חובת המעביד, אופן ניהול רישום השכר וכיוצא באלו עם מגוון אדיר של נושאים חשובים.  

שירותי חשבות שכר במיקור חוץ עם משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות'

  • חיסכון בעלויות עקב ניהול חיצוני של כל נושא השכר לעובדים שלכם – ללא עלויות העסקה ישירות של חשב שכר.
  • ייעול מהותי של תהליך ניהול השכר – הכל מבוצע ע"י בעל מקצוע מוסמך ומתוך ראייה כוללת ומערכתית.
  • משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מספק שירותי חשבות שכר מלאים ומותאמים אישית באופן מלא, עם אפשרות להתאים את מהות וגודל השירות ככל שהעסק שלכם גדל.
  • חשבות שכר לכל סוגי העסקים והחברות – עסקים קטנים ובינוניים, עמותות, חברות בע"מ, מוסדות ציבור.
  • ייעוץ שוטף ומדויק לגבי דיני עבודה, זכויות סוציאליות והיבטי שכר נוספים.
  • אפשרות לשירותים משלימים: הנהלת חשבונות, ייעוץ עסקי, ראיית חשבון מלאה, ניהול מערכות מידע, בוררויות וגישור, ביקורת פנים וביקורת חקירתית, תכניות הבראה, ניהול סיכונים ועוד.

מחפשים גורם מקצועי וחיצוני לניהול כל היבטי השכר בעסק שלכם וביצוע חשבות שכר מקצועית? רוצים לוודא שניהול השכר בחברה שלכם מתבצע בצורה אופטימאלית וללא כאבי ראש עבורכם? פנו היום לקבלת הצעת מחיר מנצחת – משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' – 03-636-7800

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן