הנהלת חשבונות חיצונית

הנהלת חשבונות חיצונית

הנהלת חשבונות במיקור חוץ לחברות ועסקים – מקצוענים שעובדים בשבילכם!

ניהול חשבונות עסקיים הוא תחום הכרחי וחשוב מאוד בכל מערך הניהול, החל מעסק קטן של עצמאי המוגדר עוסק פטור וכמובן שבמקרה של חברות בע"מ ותאגידים. נכון, זהו תחום הנתפס לעיתים קרובות כ"אפור", אך בלעדיו אי אפשר לעמוד בדרישות החוק להתנהלות חשבונאית וגם אי אפשר לקבל נתונים חשובים לגבי ביצועים עסקיים והיבטים פיננסיים על העסק שלכם. אך אתם ממש לא חייבים לנהל את הנהלת החשבונות שלכם בעצמכם או להעסיק ישירות איש מקצוע שיבצע את התפקיד עבור העסק שלכם – הכירו את המודל המנצח והיעיל של הנהלת חשבונות חיצונית.

משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מספק שירותי הנהלת חשבונות חיצונית ושכר לכל סוגי העסקים ובכל שיטות הנהלת החשבונות הנהוגות במשק הישראלי. במשרד מועסקים מנהלי חשבונות מוסמכים ומקצועיים ביותר וחשבי שכר, זאת לצד רואי חשבון, יועצי מס, עורכי דין ויועצים עסקיים. השירות שלנו למיקור חוץ של הנהלת חשבונות לעסקים וחברות מאפשר דינמיות והתאמת השירות לגודל העסק ולצרכים שלכם, תוך אפשרויות גדילה מידיות ולאל הצורך בהעסקה ישירה ועלויות מעביד מכבידות.

קצת על הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות חיצונית הוא תחום מקיף ומורכב הקשור ישירות להתנהלות נכונה של עסק, כאשר בפועל מדובר על תיעוד כלל הפעילות הכספית של עסק, דרך רישום מדויק של תנועות פיננסיות וגם תנועות לא פיננסיות. כך למשל הנהלת חשבונות חיצונית כוללת רישום מסודר ולפי כללים ברורים של מכירות, הוצאות על רכישות שונות, הוצאות שכר, איסוף קבלות וחשבוניות על הוצאות והפקת מסמכים מתאימים לצרכי גביית תקבולים.

הנהלת חשבונות יעילה, מסודרת ותקנית היא קריטית לצורך החשבונאות הכללית של העסק, לצורך העברת דיווחי אמת מדויקים לרשויות המס והמדינה וכמובן שהנתונים משמשים בסיס משמעותי לניתוח ביצועים עסקיים וכלכליים של העסק. ראיית חשבון היא תחום שונה הכולל היבטים כגון הכנת דו"חות כספיים לעסק, תהליכי ביקורת  וכיוצא באלו – אך רואה חשבון בהחלט צריך להתבסס הרבה מאוד על נתונים המועברים אליו מאנשי הנהלת החשבונות.  

מספקים את כל שירותי הנהלת החשבונות

משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מציע ללקוחותיו שירותי הנה"ח במיקור חוץ עבור כל סוגי ניהול החשבונות.

  • הנהלת חשבונות חד צידית: שיטה הרלוונטית לעצמאים המוגדרים עוסק פטור או עוסק מורשה. 
  • הנהלת חשבונות כפולה / דו צידית: שיטה המחויבת ליישום ע"י חברות בע"מ ושיטות התאגדות נוספות. ניהול חשבונות מורכב יותר השומר על איזון ברישום בין צד ההכנסות לצד ההוצאות. 

משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מביא עימו ניסיון של מעל 25 שנים בתחום ניהול החשבונות, השכר וראיית החשבון, עם צוות מנצח של מקצוענים מסורים ואמינים. הנהלת חשבונות במיקור חוץ מתאימה ורלוונטית לעצמאים, לעסקים קטנים ובינוניים, לעמותות, לשותפויות ולחברות בע"מ – כאשר כל לקוח מקבל שירות בהתאמה אישית מלאה ועם מטריית שירותים מקיפה שסוגרת את כל הפינות.

היתרונות של שירות הנהלת חשבונות במיקור חוץ דרך משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' באים לידי ביטוי כבר בחודש הראשון. יתרונות הכוללים חיסכון בעלויות ניהול החשבונות, ייעול מהותי בתהליך הנה"ח, מקצועיות המאפשרת לכם כעסק לשפר תוצאות וביצועים ולייעל היבטי מיסוי ותשלומים על בסיס ניתוח נתוני צוות ניהול החשבונות שלנו, העברת דיווחים נכונים לרשות המיסים.

כמו כן, הנה"ח במיקור חוץ מאפשרת לכם להיות רגועים בכל הנוגע לניהול החשבונות העסקיים שלכם וכך אתם יכולים להתרכז בפיתוח העסק, הגדלת הכנסות ושיפור הרווחיות – בעזרתנו המקצועית המקיפה והצוות המקצועי העומד לרשותכם תמיד. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מספק שירותי הנהלת חשבונות מלאים במיקור חוץ מלא, ייעוץ מקצועי לגבי ניהול ספרים ודיני עבודה, שירותי חשבות שכר, אפשרות ליהנות ממכלול של שירותי ראיית חשבון ושירותים משלימים נוספים. 

הנהלת חשבונות לעמותה

דינמיות השירותים שאנו מעניקים במשרד, מאפשרת לנו להתאים את שירותי ניהול החשבונות שלנו לא רק עבור עסקים – קטנים כגדולים כאחד, אלא גם עבור עמותות.

לרוב, למנהלי העמותות, כמו גם לבעלי העסקים, לא תמיד יש את הזמן או היכולת להתעסק עם ניהול הכספים ולכן הם שוכרים מנהל חשבונות שיעשה זאת עבורם. אך מה קורה כשאין מנהל כזה לעמותה? כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. במסגרת שירותי ניהול החשבונות שלנו עבור עמותות, אנו מציעים, בין היתר:

  • מעקב אחר התזרים הכספי של העמותה – כגון הכנסות, הוצאות, תזרים מזומנים
  • הכנת דוחות תקופתיים – ביניהם דוח רווח והפסד, דוח מאזן ודוח תזרים מזומנים. דוחות אלו חיוניים לניהול כלכלי יעיל ונכון עבור העמותה.
  • מעקב אחרי כספי התורמים – לכל עמותה יש תורמים ברזולוציות שונות, אשר מספקים את הכסף הנחוץ לפעילותה. אנו נעקוב אחר התרומות ונוודא שהן נכנסות לחשבון העמותה בצורה תקינה ובטוחה.
  • וידוא ומעקב אחר תשלומי מס – חשיבות הזמן בתשלומי מס הינה קריטית. ניהול נכון של תשלומי המס –  בהתאם לתקנות המס המתאימות לעמותה, ימנע עונשים וקנסות שעלולים להיווצר מרשויות המס.
  • עמלות בנקאיות – חשבון הבנק חייב להתנהל בצורה חסכונית ונכונה ויש לוודא שהעמלות לא מתווספות להוצאות העמותה. בדיקת העמלות הבנקאיות הקשורות לחשבונות העמותה כוללת, בין היתר, עמלות חשבון, עמלות שימוש בכרטיסי אשראי, הפקת צ'קים ועוד. 
  • תכנון תקציב נכון – נעזור לכם עם הכנת תקציב שנתי לפעילות העמותה, כך שתדעו למה לצפות בשנה הקרובה, איך לנהל נכון את ההכנסות וההוצאות השנתיות וכמובן לחסוך היכן שניתן

אם כן, כמו בעסקים, גם בעמותות ניהול חשבונות הוא תחום הכרחי וחשוב במערך הניהול, שאי אפשר להתנהל ולהמשיך להתקיים באופן תקין בלעדיו. גם עמותות שהן מלכ"ר חייבות לנהל את הכספים שלהן נכון, שכן ללא התנהלות נכונה, הן עלולות להכנס להפסדים כספיים, שיכולים להוביל לסגירתן. שיתוף פעולה איתנו יבטיח עבור כל עמותה ניהול חשבונות נכון בצורה יעילה ובטוחה שלא רק תוודא את תקינותה והמשך קיומה של העמותה, אלא גם תוכל לעזור לחסוך כסף בכל מה שקשור להתנהלות הכלכלית.

 

שאלות ותשובות נפוצות

מדוע חשוב להעזר בהנהלת חשבונות חיצונית?

לא מעט חברות ועסקים בינוניים וקטנים מעדיפים שכוח האדם שלהם יהיה מורכב רק מאנשי מקצוע הקשורים ישירות לפעילות העסק. חברות רבות הבינו שזה הופך את העסק לפרודוקטיבי יותר. יחד עם זאת כל עסק זקוק להנהלת חשבונות כי בלי ניהול חשבונות מסודר ותקין העסק לא יכול להמשיך לעבוד לאורך זמן.
הנהלת חשבונות חיצונית פותרת את הצורך בכוח אדם נוסף בחברה, ומגדילה את הוצאות החברה, שגם נהנית משירות מקצועי.

אילו שירותים מסופקים בהנהלת חשבונות חיצונית?

הנהלת חשבונות חיצונית יכולה לספק שירותים כמו:
– ליווי וסיוע בכל הקשור להקמת עסק.
– ניהול ספרים – כלומר רישום כל ההכנסות: כל התקבולים, כל ההוצאות, התשלומים, הפקת חשבוניות, קבלות ועוד.
– ניהול מערך הלקוחות והספקים.
– הכנת דוחות תקופתיים ושנתיים של העסק: דוחות רווח והפסד, תזרים, יתרות (כולל תשלומי מע""מ), מקדמות מס וכד'.
– הפקת תלושי משכורת – במידה ויש שכירים.
– ייעוץ ותכנון מס אפקטיבי.
– ייצוג העסק בפני רשויות המס והביטוח הלאומי.

לפרטים נוספים והצעת מחיר מנצחת להנהלת חשבונות במיקור חוץ – התקשרו עכשיו 03-636-7800

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן