תכנית עסקית

ליווי עסקי עם ערך מוסף!

כמעט כל מי שרצה לפתוח עסק מכיר את זה: מישהו שכבר פתח עסק, יועץ כלשהו או הפקיד בבנק ממנו הלכתם לבקש הלוואה אומר לכם שאתם צריכים תכנית עסקית לפני תחילת העבודה. רבים אפילו יודעים מהי אותה תכנית עסקית, מה מטרותיה ואפילו מה היתרונות שלה. ואכן מדובר על מסמך עסקי חשוב, מתווה דרך ומפחית בעיות וטעויות – אך במקרים רבים מדי התכנית  נשארת על הנייר או מוכנית רק עבור הגורם שמלווה את ההון הראשוני לפתיחת העסק. במשרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מתמחים בליווי עסקי, ייועץ פיננסי ובהכנת תכניות עסקיות איכותיות ומעמיקות, כאשר אנחנו מלווים אתכם בהמשך ומציעים שירותים משלימים, כדי לוודא שהתכנית שלכם תצא לפועל והעסק שלכם אכן יצמח וישגשג, לא רק על הנייר!

מהותה ומרכיביה של התכנית העסקית

תכנית עסקית היא השם למסמך ניהולי מוכר ומאוד נפוץ, מסמך שלו מבנה מסוים ומטרות מסוימות. התכנית סוקרת את העסק העתידי ומספקת תמונה שלו כפי שניתוח עסקי וכלכלי מקצועי מספק – קהל יעד, מוצר/שירות, שאיפות, מתחרים, היבטי שיווק, מימון, לוחות זמנים, טכנולוגיות, תפעול וכן הלאה. תכנית עסקית מיועדת לרוב לצרכי גיוס שותפים או משקיעים, קבלת הלוואות מימון התחלתיות או לתהליכי התרחבות וכמו כן לבדיקת היתכנות כלכלית וגיבוש אסטרטגיות עסקיות מוכוונות צמיחה תוך צמצום טעויות ומכשולים בדרך.  תכנית עסקית טובה , מקיפה ומלאה כוללת ניתוח מילולי מעמיק ובהמשך פרק פיננסי הסוקר היבטים פיננסיים וכלכליים רבים בפעילת העסקית הצפויה, ההון הנדרש לגיוס וכיוצא באלו. בחלוקה פרטנית יותר, התכנית כוללת 

  • תקציר מנהלים המסביר בקצרה מהו העסק וכיצד יגיע לרווחיות
  • תיאור המוצר או השירות
  • סקירת שוק וקהל היעד בו העסק יפעל, כולל פירוט מתחרים 
  • סקירת היבטי שיווק
  • ניתוח מכירות צפויות
  • הצגת תחזיות פיננסיות 
  • פירוט הנכסים הקיימים כיום לרשות העסק/היזם. 

תכנית עסקית שעובדת בשבילכם!

משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ פעיל כבר שנים רבות בתחום ראיית החשבון והליווי העסקי, כולל של אינספור עסקים חדשים ומיזמים שהפכו למצליחים. כל פרויקט כזה מתחיל בבניית תכנית עסקית איכותית ואשר מכניסה את הדברים לתוך הקשר ריאלי, רלוונטי ומעשי. הצוות המנצח שלנו מאמין בבניית תכניות עסקיות שלא נשארות על הנייר ובאמת עובדות בשבילכם בסיוע להשיג תוצאות, לייצר הכנסות, לצמוח באופן יעיל ולהגיע לרווחיות.  צוות משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ כולל רואי חשבון מומחים, יועצי מס, יועצים עסקיים בוגרי מסלולי MBA, יועצים פיננסיים, עורכי דין ואנשי הנה”ח ושכר. כך שאתם נהנים מתשתית רחבה ומבסיס ידע אדיר התורמים לניתוח מדויק ביותר של הסביבה העסקית בה תפעלו ותורמים ישירות להצלחת התכנית העסקית שלכם ולכן גם העסק שלכם.  

עם משרד רואה חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ תאם מקבלים תכנית עסקית שמורידה את הדברים לקרקע אך לא מותירה אבן לא הפוכה, תכנית חזקה שעושה רושם עוצמתי וברור על משקיעים, שותפים פוטנציאליים וספקי אשראי – תכנית עסקית מנצחת.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן