גרף מטפס למעלה

שותפות עסקית והתרחבות – מלווים אתכם להצלחה עסקית

הקמת שותפות עסקית היא צעד המפזר את הסיכונים הכלכליים בין יותר יזמים וגם צעד שבמקרים רבים יוצר שלם העולה על סך חלקיו ומוביל פעילות עסקית להצלחה רבה יותר. שותפות היא גם אמצעי עסקי יעיל מאוד להתרחבות עסקית, בין אם גיאוגרפית ובין אם מבחינת הגעה לקהלי יעד נוספים. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מתמחה בהקמת שותפויות, ליווי מהלכי התרחבות עסקית למודל של שותפות ו/או זכיינות וליווי עסקי במובן הרחב ביותר. צוות משרדנו כולל רואי חשבון מומחים, עורכי דין, יועצי מס, יועצים עסקיים וכלכליים וגם אנשי הנהלת חשבונות ושכר – התשתית המלאה להקמת שותפות, מודל זכיינות, התרחבות עסקית לסניפים נוספים ושאר תהליכי צמיחה עסקית מנצחים.

ביסוס הצלחת השותפות ותהליך ההתרחבות שלכם

כאמור, שותפות עסקית ו/או כניסה למודל זכיינות עם הכנסת זכיינים לעסק שלכם היא כלי חכם, יעיל ודינמי לצמיחה עסקית נכונה, צמיחה שיכולה להגדיל את הרווחיות שלכם, לפזר סיכונים, להעלות מהותית את ערך המותג שלכם ולפרוץ לכם את הדרך לשווקים חדשים, בישראל ובעולם. אך כדי שתהליך כזה של שותפות וזכיינות יצליח ויהיה בר קיימא עבורכם ועבור העסק שהקמתם והגדלתם, הוא חייב בסיס יציב וחזק – בסיס הנשען על כמה היבטים חשובים. אנו במשרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מביאים ניסיון ואנשי מקצוע בכל אחד מהתחומים הרלוונטיים ליצירת בסיס זה ומוודאים עבורכם שהאופרציה מתנהלת ומתבססת על הצד הטוב ביותר:

  • גיבוש תכנית עסקית וכלכלית יעילה, ריאלית וחכמה לשותפות או למודל הזכיינות.
  • הכנת תשתית שיווקית להגדלת נפח הפעילות, איתור זכיינים, משיכת קהלי יעד ושאר אלמנטים להצלחת התהליך והשגת צמיחה עסקית לטובת כל השותפים.
  • ביסוס משפטי יעיל, חזק ונטול "חורים" כדי להגן עליכם בהתקשרות עם שותפים ו/או זכיינים, הגנה משפטית על המותג שלכם וסגירת כל הפרצות המשפטיות שעשויות להיות רלוונטיות לעסק.
שותפות עסקית

סוגי השותפות העסקית

בישראל קיימות 4 סוגים של שותפות עסקיות:

  1. שותפות כללית – שותפות זו נחשבת למוכרת והבולטת ביותר. בשותפות כללית יש אחריות לכל אחד מהמשתתפים ללא הגבלה על חובות העסק. חלוקת הרווחים בשותפות כזו היא בהתאם להסכם שסוכם עם המשתתפים. מספר השותפים המקסימלי בשותפות כללית יכול להיות 20 אך במקרם חריגים ניתן יותר.
  2. שותפות מוגבלת – בשותפות זו נדרש לפחות שותף אחד כללי אשר שותף זה משמש כאחראי לעסקי השותפות של העסק ולמלא את חובותיה. בשותפות זו קיים שותף מוגבל שהאחריות שלו לחברה מוגבלת לפי סכום ההשקעה בעסק. בשותפות זו אין הגבלה מבחינת מספר השותפים בעסק.
  3. שותפות חוץ כלכלית – את שותפות זו מקיימים מחוץ לארץ ישראל כאשר המטרה במקרה זה היא לנהל עסקים אשר קיימים בישראל עצמה.
  4. שותפות חוץ מוגבלת – שותפות מוגבלת אשר מוקמת מחוץ לכותלי ישראל במטרה לנהל עסקים וארגונים בישראל.

שותפות עסקית והתרחבות עם משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות

משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' כולל צוות של כ-50 עובדים מכל תחומי הליבה והעשייה הנדרשים ליצירת תהליך התרחבות עסקית יעיל, חכם ועם מינימום סיכונים מיותרים. כמו כן המשרד מנוסה בייעוץ וליווי בתהליכים של יצירת שותפויות ומהלכי התרחבות עסקית באמצעות זכיינים, פתיחת סניפים חדשים, פריצה לשווקי יעד חדשים בישראל ובחו"ל. 

מחפשים את הדרך היעילה והחכמה ביותר להתרחב לזכיינות? שוקלים להקים שותפות עסקית ורוצים לוודא שהאינטרסים שלכם מוגנים והתהליך מנוהל נכון? צרו עכשיו קשר עם משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' ותתחילו להתרגל לראות את העסק שלכם גדל וצומח.

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן