ביקורת חשבונות – חברות, עסקים ועצמאים

אחד מתפקידיו העיקריים של רואה חשבון הוא ביצוע ביקורת חשבונות ותהליכי ביקורת אחרים הנוגעים לחשבונאות והתנהלות כלכלית, כאשר בהמשך לממצאי הביקורת רואה החשבון מייעץ ומסייע לתיקון ליקויים, שיפור ההתנהלות ושאר היבטים שמטרתם להביא את העסק או החברה למצב תקין ויעיל יותר. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מתמחה ביצוע מותאם אישית, אמין ומקצועי של ביקורת חשבונות לחברות, תאגידים ועסקים מכל הסוגים – לצרכי ביקורת פנים או תהליכי ביקורת אחרים. צוות משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מובל ע”י רואי חשבון מומחים ובעלי הסמכות מקצועיות רבות בתחום הביקורת, חשבונאית ותהליכי ביקורת אחרים. כמו כן המשרד כולל רואי חשבון נוספים, עורכי דין, יועצי מס, אנשי הנה”ח ושכר ויועצים עסקיים וכלכליים. איתנו אתם מקבלים ביקורת חשבונאית מעמיקה, מדויקת ואובייקטיבית, על סמך ניסיון רב ושיטות עבודה מוכחות.

שירותי ביקורת חשבונות של המשרד

  • ביקורת ניהול ספרים.
  • ביקורת על הדו”חות הכספיים של עסק או חברה.
  • ביקורת נתונים פיננסיים וכלכליים שונים לגבי העסק – מבחינת התנהלות נכונה, רישום העומד בדרישות, אפשרויות שיפור, תזרים מזומנים, הון חוזר, אשראי וכיוצא באלו. 
  • ביקורת חשבונות לגבי היבטי מיסוי שונים ודיווחים לרשות המיסים.
  • ביקורת על הנהלת החשבונות בארגון או בעסק ועל ניהול נושא השכר לעובדים.

משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מבצע ביקורת חשבונות בהתאמה אישית ובהתאם לצורך, לנתונים העולים ולדרישות הלקוח או גורמים חיצוניים אנו מבצעים תהליכי ביקורת על היבטים חשבונאיים נוספים הקשורים לפעילות העסקית והחשבונאית. עם משרד רואה חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ אתם מקבלים שירות אמין, שקוף ומקצועי ללא פשרות, שירות ביקורת חשבונות המבוסס על שנים של ניסיון ועל הכשרות מקיפות בתחום הביקורת על כל היבטיו החשבונאיים, המשפטיים, הכלכליים והעסקיים.  

אם אתם מחפשים גורם מקצועי ואמין לביצוע ביקורת חשבונות פנימית או עבור גוף חיצוני – פנו למשרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן