עצמאים

עצמאים

מגיע לכם שירות רואה חשבון מדויק ומכוון לצמיחה 

מגזר העצמאים בישראל הוא גדול וכולל מגוון אדיר של תחומי פעילות, מגזר חשוב לפעילות הכלכלית של המשק כולו אך לרוב גם מגזר שאינו זוכה לתשומת הלב וליחס הראוי לו מצד גורמים ממשלתיים ומצד המדיה הכלכלית. העצמאי יכול להיות עסק קטן של איש אחד אך גם לנהל עסק גדול ומורכב יותר, לכן כל עצמאי זקוק לשירותי ראיית חשבון, ייעוץ עסקי וייעוץ מס שונים ומותאמים אישית בצורה מושלמת. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' עובד רבות עם עצמאיים ומציע להם מערך שירותים כולל המכוון לצמיחה אישית ועסקית.

משרד ראיית החשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' הינו משרד מוביל בקטגוריית המשרדים הבינוניים, גודל אידיאלי כדי לתת לעצמאים את מכלול השירותים להם הם זקוקים, לצד יחס אישי ויכולת הקצאת משאבים בה כלקוחות עצמאים תרגישו שאתם מקבלים שירות ויחס של תאגיד בינלאומי. במשרד מועסקים רואי חשבון מומחים, עורכי דין, יועצי מס, יועצים כלכליים ועסקיים, חשבי שכר ומקצועני הנהלת חשבונות – כך שאתם כעצמאים יכולים לבנות מטריית שירותים מקיפה ומדויקת וגם להיעזר בשירותים נוספים ככל שהעסק שלכם צומח. 

מיהו העובד העצמאי בישראל?

בישראל כמות גדולה מאוד של עצמאים, אנשים המנהלים פעילות עסקית כלשהי, שאינם שכירים וגם אינם (עדיין…) בעלים של חברה בע"מ. עצמאים מנהלים בעצמם ולרוב לבדם את פעילותם העסקית, כאשר העסק יכול להתקיים ולהתנהל מהבית, ממשרד, מחנות, מסדנת עבודה, באמצעות רכב וכיוצא באלו. יציאה לדרך של עצמאות דורשת אומץ לא מבוטל במציאות הכלכלית והעסקית הישראלית, לצד חזון ושאיפה להגשים חלום או פשוט שאיפה למצב כלכלי ותעסוקתי שונה ומשופר.  

במשרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' אנו מכירים היטב את מגוון ההיבטים המלווים את ציבור העצמאים ולכן מאמינים באמת ובתמים שאנו הבחירה האופטימאלית לאספקת שירותי ראיית חשבון ומגוון שירותים פיננסיים, כלכליים ועסקיים נוספים. כך שבין אם אתם רק עכשיו יוצאים לדרך עצמאית ופותחים עסק ובין אם אתם כבר שנים עובדים בעסק משלכם, מקומכם איתנו ונשמח לסייע לכם לגדול, לצמוח ולהתפתח אישית, מקצועית וכמובן כלכלית.  

שירותי המשרד לעצמאים

  • סיוע וליווי בתהליך פתיחת עסק עצמאי (עוסק פטור או עוסק מורשה) או ליווי בתהליך הפיכת העסק העצמאי לחברה בע"מ.
  • שירותי ראיית חשבון מלאים לעצמאים: מקדמות מס הכנסה, דיווחים ותשלומים למע"מ, דו"חות כספיים תקופתיים, דו"חות אישיים ועוד.
  • ייעוץ מס לעצמאים: תכנוני מס, בדיקות לחבות מס, התנהלות מול רשות המיסים, סיוע בחיסכון בארנונה, סיוע לגבי הטבות מס וגיוס תמריצים.
  • שירותי הנהלת חשבונות ושכר במיקור חוץ: העסק גדל ואתם צריכים מישהו להנהלת חשבונות שוטפת ואפילו לשירותי שכר לעובדים המועסקים אצלכם, משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מספק שירות מקיף במודל של מיקור חוץ.
  • ייעוץ כלכלי ועסקי לעצמאים – כל היבטי התכנון והייעוץ הכלכלי, תכניות עסקיות, בקה תקציבית, אסטרטגיה ועוד.

עצמאים ורוצים גורם מקצועי שילווה אתכם להתנהלות כלכלית וחשבונאית נכונה וגם לעבר צמיחה עסקית? פנו היום למשרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' ועלו בעזרתנו על הדרך להצלחה.

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן