משרדי ממשלה בירושלים

משרדי ממשלה

שירותי ראיית חשבון וליווי פיננסי למשרדים ומוסדות ממשלתיים 

המגזר הממשלתי הוא אחד הגדולים, המגוונים והמורכבים במשק הישראלי, כאשר למרות שירותי מיקור פנים רבים וטובים, גם משרדי ממשלה, מוסדות ממשלתיים וחברות ממשלתיות זקוקים מעת לעת לשירותי ראיית חשבון ושירותים כלכליים-פיננסיים נוספים במודל של מיקור חוץ, מגורם מקצועי ואמין שיודע ויכול לעמוד במשימה החשובה של ליווי גופים ממשלתיים העוסקים בכספי ציבור ותכניות בעלות השפעה על אזרחי ישראל.

משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' הינו משרד מקצועי וותיק, המציע מגוון רחב של שירותים רלוונטיים וכבר כיום מלווה משרדים וגופים ממשלתיים שונים, בהצלחה רבה אם יורשה לנו להעיד על עצמנו. 

שירותי המשרד למשרדי ממשלה וגופים ממשלתיים שונים

  • שירותי מיקור חוץ לייעוץ, בקרה וביצוע ביקורת חקירתית במשרדי ממשלה וגופים ממשלתיים.
  • ניהול וביצוע תהליכי ביקורת ברשויות מקומיות – ע"י רואי חשבון המתמחים בשלטון המקומי.
  • בקרה וייעוץ מקצועי בנושא תמיכות ממשלתיות.
  • ייעוץ, ליווי ופיקוח על הקמת והטמעת מערכות מידע ממשלתיות – למשרד צוות של מומחי מערכות מידע.
  • תהליכי בקרה וייעוץ מקצועי בנושא מוסדות חינוך ממשלתיים, מוסדות בריאות ומוסדות רווחה.
  • ניהול וביצוע של בדיקות כלכליות ותקציביות של פרויקטים משותפים לממשלה ולמגזר הציבורי והפרטי. 
  • ייעוץ מיסוי לגורמים ממשלתיים.

מדוע משרד ממשלתי זקוק למשרד רואי חשבון חיצוני?

מדינת ישראל מפעילה את אגף החשב הכללי באוצר, אגף חשוב וגדול החולש על ההיבטים החשבונאיים והכלכליים של כל משרדי הממשלה השונים. כך שניתן לשאול מדוע בכלל צריכה המדינה על גופיה השונים להתקשר עם משרד רואי חשבון חיצוני במקום להסתמך על משאביה הפנימיים. זו שאלה טובה שלה תשובה פשוטה: במקרים רבים יש חשיבות מהותית ומכרעת לקבלת שירות מגורם חיצוני ובלתי תלוי, כדי להבטיח מנהל תקין ומניעת טעויות בעיתיות בגופים שבמהותם עוסקים בכספי ציבור ואמורים לפעול לטובת כלל אזרחי המדינה.

כך למשל בתהליכי ביקורת למיניהם, כדי להבטיח שקיפות ואמות מידה גבוהות ביותר של מקצועיות, אמינות וחוסר משוא פנים, משרדי ממשלה חייבים להתקשר עם משרד רואה חשבון חיצוני ובלתי תלוי. זו מהות השירות שמשרד רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מספק. 

אתם נציגים של משרד או גוף ממשלתי ומחפשים משרד רואה חשבון אמין, מוכר ואיכותי להתקשר איתו למטרת ביקורת, ייעוץ או ליווי חשבונאי/מקצועי? פנו אלינו במשרד רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' לתיאום פגישה וקבלת פרטים נוספים.

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן