מדיניות האיכות

במציאות של תקינה ההולכת ונעשית מורכבת, רגולציה פיננסית קפדנית יותר וסביבה עסקית תחרותית מאי פעם, אתם צריכים משרד ראיית חשבון העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ואשר עובד לפי מדיניות איכות מפורטת, מדיניות איכות המבטיחה לכם שירות מדויק, מקצועי, אמין ואשר רואה את התמונה המלאה – עבורכם! 

משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' פועל לפי תקנים מקצועיים גלובליים מובילים ומחייבים, תוך הקפדה חסרת פשרות על רמת איכות גבוהה ביותר עבור לקוחותיו, לכל אורכו ורוחבו של השירות ובכל תחומי הפעילות של המשרד. כל פרויקט מנוהל לפי קריטריונים מחמירים של אבטחת ובקרת איכות.

תקן ISO – 9001:2015 לראיית חשבון

פירמת רו"ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' הוסמכה ע"י מכון התקנים הישראלי לתקן ניהול האיכות ISO – 9001:2015 בראיית חשבון. אימוץ התקן ע"י משרדנו יוצר מדיניות איכות ברורה ומחייבת, עבור כל עובדי ויועצי המשרד. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' אחראי ומחויב לביצוע כל היבטי מדיניות האיכות באמצעות הפעלת מערך ניהול איכות מעשי, כולל קובצי נהלים ועבודה לפיהם, ביצוע סקרי הנהלה תקופתיים ועוד.

מטרות מדיניות האיכות של המשרד

  • יעילות גבוהה והמשכית בשירותים ללקוחות המשרד.
  • שיפור תמידי ותהליכי בקרה לגבי איכות השירות.
  • דגש משמעותי על שביעות רצון הלקוחות, התאמה אישית והקשבה לצרכים והעדפות.
  • שאיפה רוחבית לאפס ליקויים בביצוע שירותי המשרד ללקוחותיו.
  • מימוש דרישות האיכות הקפדניות בכל אלמנט שירות המסופק ומוצע ללקוחות.
  • צמצום טעויות וליקויים ברמה מערכתית ואישית, תוך מתן אוטונומיה לעובדים ושיפור היכולות המקצועיות תוך שמירה על איכות השירות באחריות אישית של כל עובדי המשרד.
רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן