החזרי מס

מיסים הם מקור הכנסה עיקרי עבור כל מדינה, ובכל המדובר על מדינת ישראל מערכת המיסוי שלנו מורכבת וכוללת בסופו של דבר שיעורי מס גבוהים על יחידים ועל גופים עסקיים. תשלום מס אמת הוא הכרח חוקי, כאשר בהחלט ניתן ורצוי לבצע תכנוני מס חכמים ומקצועיים כדי לעמוד בדרישות החוק ולצמצם את חבות המס, אך קורים גם מקרים הפוכים בהם נישום – פרטי או עסקי – משלם מס בעודף. למצבים אלו קיים הנושא של החזרי מס. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מתמחה בתחום במיסוי ומציע שירות ייעוץ וליווי לקבלת החזרי מס, לכל סוגי הלקוחות ובאמצעות צוות מנוסה של רואי חשבון, עורכי דין, מנהלי חשבונות ויועצי מס.


בסבך מערכת המס הישראלית, שהיא מורכבת ומסועפת, בהחלט ישנם מקרים רבים בהם נישומים פרטיים ועסקיים זכאים להחזרי מס – אתם צריכים צוות מקצועי ומיומן, המכיר את כל חוקי המס וההיבטים הרבים במערכת המס כדי לנצל כל כלי אפשרי ולהשיג לכם החזר מס שאתם זכאים לו כחוק.

זכאות להחזרי מס יכולה לנסוע מטעויות בדיווח לרשות המיסים, חוסר ידיעה של זכויות מיסוי, התנהלות חשבונאית לא נכונה וכיוצא באלו. משרד רו”ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ מטפל הן בהגשת בקשות להחזרי מס וקבלת הכסף חזרה מרשות המיסים והן בתהליכי התנהלות פיננסית ועסקית נכונים המונעים מראש הגעה למצב של תשלום מס עודף. 

החזרי מס לשכירים

אחד ההיבטים המוכרים יותר של החזרי מס הוא ההחזרים המגיעים לציבור השכירים במשק הישראלי. למרות תלוש המשכורת שאמור להיות מסודר, שכירים רבים בישראל זכאים להחזרי מס, מסיבות שונות ומגוונות שחלקן נוגעות להתנהלות אישית של השכיר הספציפי וחלקן קשורות לניהול לא נכון של נושא השכר. המקרים המזכים אדם שכיר בהחזר מס רבים מאוד וקצרה היריעה מלפרט את כולם כאן, לכן אתם צריכים גורם מקצועי שיבצע עבורכם בדיקה מקיפה לבירור מצבכם הפרטני והיקף הסכומים שתוכלו לקבל חזרה. 


סטטוס תעסוקתי, מצב אישי, מצבים רפואיים, הפסדים ממסחר בני”ע, תרומות ועוד המון מקרים – הם מצבים היכולים לזכותכם בהחזרי מס על מס עודף שנגבה מכם כשכירים. ניתן להגיש בקשה להחזר מס עד 6 שנים אחורה, עם טפסים מתאימים ומסמכים רלוונטיים שיש לצרף.

החזרי מס לעסקים

במשרדנו אנו נתקלים לא אחת בעסקים ששילמו מס עודף וכעת מגיעים אלינו לייעוץ לגבי החזרי מס. גביית מס עודף מנישומים עסקיים – עוסק מורשה, חברה בע”מ וצורות התאגדות אחרות – יכולה להתרחש כתוצאה מפרשנות שגויה של חוקי ותקנות המס (למשל תשלום מע”מ על משהו שאינו חייב במע”מ), התנהלות חשבונאית לא נכונה או חוסר מימוש של הטבות מס רלוונטיות. צוות המיסוי של משרד רו”ח הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ בוחן את תמונת המיסוי הכוללת של העסק שלכם ובמידה והנתונים תומכים בכך, מגיש בקשת החזר מס לרשות המיסים. ההחזרים יכולים להיות בסכומים גבוהים כך שבהחלט רצוי ומומלץ לבצע בדיקה תקופתית לגבי זכאות העסק להחזרי מס עודף. 

חושבים שמגיע לכם החזר מס? רוצים לוודא שלא גבו מכם מס עודף ואולי אפילו תקבלו מזה כסף בחזרה? פנו היום למשרד רואה חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ’ ושות’ ואנחנו נבצע את התהליך עבורכם

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן