בוררות וגישור

בוררות וגישור

בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית בפתרון סכסוכים עסקיים, משפטיים וכספיים באמצעות הליך בוררות או גישור, כחלופה להתנהלות בבתי המשפט. לעיתים הצדדים עצמם בוחרים לפנות להליך בוררות וגישור ולעיתים זהו בית המשפט עצמו אשר מפנה את הצדדים בסכסוך לנסות ליישר את ההדורים באמצעות הליך יעיל, נוח ותקשורתי של גישור.

העולם העסקי כולל גם סכסוכים, עימותים וחוסר הסכמה – במקרים רבים ומגוונים וזהו חלק מהתנהלות עסקית בין אם נרצה ובין אם לאו. משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מספק גם שירותי בוררות וגישור, ע"י מגשרים מוסמכים וחברי המרכז לבוררות ולגישור של לשכת רואי חשבון בישראל. כאשר אתם פונים להליך בוררות וגישור במשרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' אתם מקבלים שירות מקצועי ללא פשרות, אובייקטיביות ועבודה מסודרת לפי טכניקות מוכחות וניסיון עשיר בתחום של פתרון סכסוכים עסקיים מכל הסוגים ובכל סוגי העסקים והארגונים.

השותפים במשרד הינם בעלי הסמכה מקצועית גבוהה בתחומי בוררות וגישור, כאשר בשילוב עם ידע מקצועי בראיית חשבון, ניהול עסקי והיבטים משפטיים משתתפי התהליך מקבלים אפשרות אמיתית לסיים מחלוקות עסקיות בצורה מוצלחת ויעילה, תוך השגת חיסכון מהותי בעלויות וזמן לעומת התנהלות בבית משפט. צוות משרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' מנוסה ובעל סמכות לספק חוות דעת מומחה בבתי משפט בתור מומחי הליכי בוררות וגישור.  

קצת על בוררות וגישור

  • גישור: תהליך בהסמכה בין שני צדדים המעורבים בסכסוך או מחלוקת עסקית, התהליך מובל ומנוהל ע"י מגשר מוסמך. מטרת ההליך היא הגעה לפתרון יצירתי וכזה אשר יספק תוצאות כמה שיותר מיטביות עבור כל הצדדים והגנה על זכויותיהם. מדובר על מו"מ בתנאים סטריליים עד כמה שניתן ועם ניהול אפקטיבי בטכניקות מיוחדות ע"י המגשר, כך שניתן להתעלות מעל מחלוקות ולהגיע לפתרון אמיתי. הליך הגישור דיסקרטי ומוגן.
  • בוררות עסקית: תהליך דומה לגישור ואמצעי יעיל וזול לפתרון סכסוכים עסקיים כאלטרנטיבה להגעה לערכאות משפטיות. בוררות מתקיימת בפרק זמן מוגדר בו מתקיים דיון ומו"מ עד להגעה לפתרון, כאשר בניגוד לגישור, בבוררות ישנו בורר המנהל את ההליך וגם קובע את הפתרון האופטימאלי לתפיסתו – בדומה לשופט בבית משפט. בוררות יכולה להסתיים בפתרון מחייב שיש לו משקל דומה לפסק דין והיא יכולה גם להסתיים עם החלטה בלתי מחייבת לשני הצדדים.

יש לכם מחלוקת עסקית או סכסוך כספי עם מישהו ואתם מחפשים דרך יעילה, דיסקרטית, מהירה ומקצועית לפתרון? פנו היום למשרד רואי חשבון הוגן, גינזבורג, יודלביץ' ושות' ואתם בדרך הנכונה לפתרון מוסכם וסיום מוצלח של העניין:
03-636-7800

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג

רו"ח קובי גינזבורג הוא מוסמך במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (MBA) ובמשפטים (LLM) מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן, הוא מבקר פנימי וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל ובבריטניה. קובי גינזבורג נמנה על הרו"חים המובילים בארץ ומעל ל-35 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון.

מאמרים
Call Now Button דילוג לתוכן